Novinky

Poruchy, kuriozity, články. Chceme vás informovat o nových způsobech a metodách zjišťování skrytých vad na nemovitostech a tak jsme pro vás připravili tutu sekci NOVINEK. Inspekce nemovitosti je jen jedna ze služeb nabízených certifikovaným inspektorem Vladimírem Shánělem a tak se v této kategorii objeví také články zaměřené ne PENB, Měření a diagnostiku v pozemním stavitelství, certifikace výstavby a další diagnostické a znalecké posudky.

 

 

 • Koupili jsme dům!

  Koupili jsme dům!

  6.6.2018

  Není tomu tak dávno, co jsme si koupili starší rodinný dům. Dle původního majitele byl v dobrém technickém stavu, měl mít udělané nové zateplení a koupili jsme jej za vcelku příznivou cenu.

 • O inspekci nemovitostí

  O inspekci nemovitostí

  29.9.2017

  Inspekci nemovitosti provádím jako tzv. inspekci Nemopas. To znamená, že se řídím metodikou Nemopas, která zaručuje nestranné prověřování nemovitostí a prověřuje u nemovitosti výskyt více než 100 vad a budoucích rizik v technických oborech.

 • Kdy si mám nechat provést inspekci nemovitosti?

  Kdy si mám nechat provést inspekci nemovitosti?

  5.9.2017

  Inspekce nemovitosti si objednávají zákazníci, kteří prodávají nemovitost, nemovitost kupují nebo mají s domem či bytem nějaký konkrétní problém a chtějí zjistit jeho příčinu a nechat ji odstranit.