Kontakt - Ing. Vladimír Sháněl

Máte dotaz k inspekci?


Ing. Vladimír Sháněl

certifikovaný inspektor nemovitostí u Asociace Inspektorů Nemovitostí (AIN) s číslem: 00087


IČ: 03713253

Rovná 1700
Nové Město nad Metují
549 01

středisko Hradec Králové

výhradní zastoupení NEMOPAS pro Východní Čechy 

tel.: +420 730 596 417
e-mail: vladimir.shanel@nemopas.cz  
www.vimjakbydlim.cz | www.nemopashk.cz 

 

 

Rychlý servis, Empatie, Pečlivost

Mám mnohaletou zkušenost s vadami a poruchami staveb - spolehněte se na kvalifikovanou osobu

Zaměřuji se na realizace menších staveb a konstrukcí. Rád mám celou stavbu pod osobní kontrolou, co naplánuji, to postavím a za tím si stojím. Jsem také inspektorem nemovitosti a provádím inspekce nemovitostí - domů, bytů, jakýchkoliv budov. Inspekce nabízejí podrobné prozkoumání budovy a můžeme se poučit z chyb našich předchůdců v praxi. 

Stavební inženýr

Jsem stavební inženýr s praktickým pohledem na řešení technických otázek. Pro klienty je vždy důležitý jasný a rychlý návrh řešení jejich požadavku ve více variantách.  Svoji konkurenční výhodu stavím na trojúhelníku spokojenosti zákazníka:

Rychlý servis nejen inspekce nemovitostí

Rychlý servis nabízených služeb je při realitním obchodu klíčový, například na inspekci nemovitosti mohu vyjet i v den prvního kontaktu se zákazníkem. Vypracování zpráv a průkazů je vždy prioritou v mém pracovním čase. 

Pečlivost a celková technická kvalita inspektory odlišuje od nekvalifikovaných stavebních rádců. Např. neomezuji délku prohlídky nemovitosti, je důležité vše dobře prověřit, zhodnotit a poté jasně klientům vysvětlit celý výstup. 

Empatie je nedostatkové zboží. Trh je plný odborníků, kterým málokdo porozumí, není na místě vést akademické diskuze a stanovovat nesplnitelná kritéria sanací vad. Společným cílem je spokojené bydlení bez poruch a je nutné používat selský rozum. Snažím se maximálně pochopit přání a požadavky klientů, podle toho mohu nastavit formu předaných informací. Například ke každé vadě nabízím řešení od provizorního (úsporného a okamžitého) přes logické (odpovídá stáří nemovitosti, finanční náročnosti  atd.) až po technologicky správné a dlouhodobě trvalé.  

Zájemci o koupi domu před rekonstrukcí velice oceňují protokol, který popisuje postup rekonstrukce a celkové náklady na rekonstrukci ve více variantách. Tím už na začátku procesu mohou odhadnout své možnosti a síly. 

Rád nabízím telefonickou konzultaci ZDARMA, často tím jasněji odhalíme příčinu problému a řešení je jednodušší.
Jako člen Asociace inspektorů nemovitostí se řídím etickým kodexem AIN. Jsem nestranný a mám povinnost jednat diskrétně. 

 

Výhradní zastoupení Inspekce nemovitostí NEMOPAS pro Východní Čechy 

Jako inspektor nemovitostí, bytů, rodinných domů a dalších staveb působím v těchto městěch a jejich okolí: 
Hradec Králové, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Opočno, Dvůr Králové nad Labem, Hořice

 

Telefonická konzultace ZDARMA
+420 730 596 417 (Vladimír Sháněl)

 

Asociace inspektorů nemovitostí AIN

Jsem  členem Asociace inspektorů nemovitostí (AIN).
AIN sdružuje odborníky, kteří inspekce nemovitosti vykonávají – tedy inspektory nemovitostí. U každého svého člena asociace garantuje, že poskytuje služby na takové odborné i etické úrovni, jaké jsou na obor a jeho metodiku kladeny. Úroveň znalostí inspektorů nemovitostí jsou objektivně posuzovány na půdě AIN podle vlastních interních procedur.

MAPA VŠECH INSPEKTORŮ NEMOVITOSTÍ POD HLAVIČKOU NEMOPAS